Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Nowa Ruda - Oferty sprzedaży nieruchomości

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

175 000 zł47 m² 3 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m , położone w świetnej lokalizacji - Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w Centrum Nowej Rudy o powierzchni 56 m2. Lokal składa się trzech pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki i dużego przedpokoju. Możliwość zrobienia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

249 000 zł84 m² 2 978,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: 3 duże pokoje kuchnia wc przedpokój łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

99 999 zł1 443 m² 69,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 6 działek pod zabudowę jednorodzinna o łącznej powierzchni 1443 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Nowej Rudzie ul. Górna. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Wojska Polskiego

Słupiec,Nowa Ruda

300 000 zł63 m² 4 729,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze - Nowa Ruda Słupiec ul. Wojska Polskiego 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Nowa Ruda,dolnośląskie

205 000 zł51 m² 3 996,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Radkowskiej w Nowej Rudzie-Słupcu. ***lokalizacja*** Budynek podzielony na trzy mieszkania przy ul. Radkowskiej. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

169 000 zł66 m² 2 580,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle XXX lecia

Słupiec,Nowa Ruda

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Nowa Ruda Słupiec Najważniejsze atuty Gotowe do wprowadzenia W pełni rozkładowe Atrakcyjna okolica Lokalizacja : Osiedle XXX-Lecia Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

169 000 zł41 m² 4 156,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m , usytuowane na parterze budynku. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój pokój z wyjściem na balkon kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

229 000 zł46 m² 5 021,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,60 m , usytuowane na parterze wyremontowanego budynku wielorodzinnego. W skład lokalu wchodzą: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

179 000 zł64 m² 2 779,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , usytuowane na parterze. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny, pokój, sypialnia, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

56 770 zł811 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki rolne o powierzchni w przedziale od 8 arów do 1 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

189 000 zł44 m² 4 251,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 44,46 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: przestronny pokój z balkonem kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obozowa

Nowa Ruda,dolnośląskie

7 500 000 zł2 000 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż Dawna Kopalnia, nowa Ruda Wyjątkowa inwestycja turystyczna i komercyjna na dolnymśląsku. Podana cena za sprzedać dawnej kopalni W nowej rudzie to cena netto. Na sprzedaż trafia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Nowa Ruda,dolnośląskie

1 499 000 zł340 m² 4 408,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Nowej Rudzie przy ul. Jasnej nowa jeszcze lepsza cena Na sprzedaż niepowtarzalna willa w Nowej Rudzie, położona przy ul. Jasnej, posadowiona na trzech działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Słupiec,Nowa Ruda

295 000 zł58 m² 5 112,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ceny w dół 295000zł Na sprzedaż mieszkanie - Nowa Ruda Słupiec. Powierzchnia: 57,7m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Stan techniczny: do zamieszkania Typ zabudowy: wielka płyta Ogrzewanie: co miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Nowa Ruda,dolnośląskie

169 000 zł66 m² 2 580,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Strzelecka

Nowa Ruda,dolnośląskie

2 790 000 zł1 252 m² 2 229,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Nowej Rudzie na Ziemi Kłodzkiej. Obiekt położony u podnóża Góry Św. Anny w zacisznej, zielonej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Ruda,dolnośląskie

285 000 zł44 m² 6 407,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę Nowej Rudy! Nowa Ruda, ul. Szpitalna Cena: 285 000 zł Powierzchnia: 44,5 m 3 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon + piwnica Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupiec,Nowa Ruda

265 000 zł65 m² 4 066,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe, 65 m - Nowa Ruda, słupiec, ul. Wojska Polskiego 16 Cena: 265 000 zł Powierzchnia: 65 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 / 4 Balkon: tak, duży i zadaszony Czynsz: 791 zł (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słupiec,Nowa Ruda

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem - Nowa Ruda - Słupiec Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m zlokalizowane w spokojnej części Nowej Rudy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

46 800 zł280 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:24 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Dariusza Piecuch sprzeda udział 3/32 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Nowa Ruda,dolnośląskie

279 000 zł77 m² 3 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowa ruda, ul. Kościuszki 11 Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m z tarasem 16 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

189 999 zł47 m² 4 043,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek znajdujący się w Słupcu w skład, którego wchodzi: mieszkanie o powierzchni 70 m (I piętro), warsztat o powierzchni 70 m (parter). Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Słupiec,Nowa Ruda

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: nowa Ruda-Słupiec Powierzchnia: 51,74 Pokoje: 2 Piętro: 1 Cena: 229 000zł Czynsz: 280 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

149 000 zł47 m² 3 155,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,22 m2, znajdujące się na 2 piętrze. W jego skład wchodzą: 3 pokoje Kuchnia Łazienka Do mieszkania przynależą 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

99 000 zł52 m² 1 903,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 2 piętrze. W jego skład wchodzą: 2 pokoje Kuchnia Łazienka Przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX lecia

Słupiec,Nowa Ruda

295 000 zł58 m² 5 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na popularnym Osiedlu XXX-lecia w Nowej Rudzie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku mieszkalnym. Dokładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Ruda,dolnośląskie

289 000 zł82 m² 3 503,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Nowa Ruda, ul. Żeromskiego 7 - mieszkanie 73 m po generalnym remoncie, sprzedawane z pełnym wyposażeniem Wyjątkowa okazja - gotowe do zamieszkania od zaraz! Najważniejsze atuty: 73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastowskie

Nowa Ruda,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47,25 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym, docieplonym bloku na osiedlu Piastowskim w Nowej Rudzie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Nowa Ruda,dolnośląskie

289 000 zł65 m² 4 457,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tęczowy Apartament - Nowa Ruda, ul. Niepodległości na sprzedaż Dlaczego tęczowy ? ? Bo w tym miejscu każdy poranek ma inny odcień - raz złoty jak wschód słońca nad górami, raz błękitny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

245 000 zł70 m² 3 495,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Nowej Rudzie Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Józefa Piłsudskiego 13 w Nowej Rudzie Mieszkanie , bardzo słoneczne, położone na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

56 770 zł811 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Słupiec,Nowa Ruda

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na trzecim piętrze w docieplonym, zadbanym bloku w Słupcu w Nowej Rudzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Słupiec,Nowa Ruda

229 000 zł45 m² 5 085,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakochaj się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia! Nowa Ruda, ul. Akacjowa 12 - zielona, spokojna część miasta, gdzie ptaki budzą Cię zamiast hałasu ulicy. Parter | 46 m z piwnicą |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowa Ruda

Słupiec,Nowa Ruda

470 000 zł90 m² 5 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem w miejscowości Nowa Ruda - Słupiec w powiecie kłodzkim. Dom o powierzchni 90 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

138 900 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Nowe Rudzie na ulicy Żeromskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,56 m2 w skład którego wchodzą : - 2 pokoje - jasna kuchnia -przedpokój -łazienka -piwnica -części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Słupiec,Nowa Ruda

385 000 zł59 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Nowa Ruda -słupiec - osiedle Wojska Polskiego. Lokalizacja: nowa Ruda- słupiec Metraż : 55 m2 powierzchnia użytkowa Rok remontu : 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

259 999 zł65 m² 4 009,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w Nowej Rudzie, położone w bloku. Szczegóły nieruchomości : Powierzchnia : 64,84 m2 w skład której wchodzą : salon z aneksem kuchennym (26,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

56 770 zł811 m² 70 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij