Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, Osiedle XXX lecia

Osiedle XXX lecia, Słupiec, Nowa Ruda, dolnośląskie

  • 259 000 zł
  • 51,06 m²
  • 5 072,46 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Muzalews...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle XXX lecia

Osiedle XXX lecia, Słupiec, Nowa Ruda, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

259 000 zł

51,06 m²

5 072,46 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle XXX lecia

Zaktualizowane: 10 maja 2026

259 000 zł 51,06 m² 5 072,46 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 259 000 zł (5 072,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 51,06 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 3,50 m²
  • Czynsz: 500 zł

Opis nieruchomości

Nieruchomości w Kotlinie prezentują funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w bloku, zlokalizowane w Nowej Rudzie Słupcu.

To świetna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnym osiedlu, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Mateusz Muzalewski

608 276...

608 276 377

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Muzalewski

608 276...

608 276 377

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości